توسعه نرم افزار

ما معتقدیم که در استفاده از فن آوری های جدید برای حل مشکلات کسب و کار برای مشتریان در اولویت قرار دارد. ما همچنین به تنظیم استانداردهای جدید برای راه اندازی نرم افزار اعتقاد داریم. ترکیبی از این اصول ما را به عنوان مشاوران فن آوری مورد اعتماد و عوامل تغییر برای مشتریان ما قرار می دهد.

استفاده از فناوری مناسب ترین راه برای هدایت ارزش کسب و کار است. شناخت کامل فن آوری های جدید شناخت ساده ترین و سریع ترین راه حل ها و اعمال آنها به مشتریان در بازگشت سرمایه گذاری خود کمک شایانی خواهد کرد.

خدمات ما شامل

  • نرم افزار های ویندوز
  • نرم افزار های وب
  • نرم افزار های موبایل
  • Web Services
  • بانک اطلاعاتی

برای کاهش ریسک، از بودجه خود محافظت کنید و مطمئن شوید که برنامه کاربردی نرم افزار سفارشی شما ارزش واقعی خود را تامین می کند، ما به یک فرآیند روشن که شامل تایید و مشارکت در هر مرحله از فرآیند توسعه می شود، می پردازیم.

از نیازهای جمع آوری، توسعه محصول و مدیریت پروژه تا تست و تضمین کیفیت، مهندسین واجد شرایط و کارکنان پروژه اطمینان حاصل می کنند که برنامه های سفارشی خود را به موقع ارائه می دهند.

filler image

مشکلات بزرگ را به قطعات کوچک تقسیم کنید. ابتدا قطعات خطرناک را حل کنید و دائما تست کنید


ارزیابی

در برخورد با تکنولوژی، قبل از اینکه به جلو بروید، باید بدانید که کجا هستید. ما به شرکت ها درک روشنی از محیط تکنولوژی فعلی خود در زمینه اهداف و استراتژی های تجاری خود میدهیم.

طراحی

تعیین جهت بهترین مسیری که می خواهید بروید برای رسیدن به هدف می تواند چالش برانگیز باشد. ما به شرکت ها کمک می کنیم برنامه های استراتژیک و عملی برای دستیابی به اهداف تجاری خود را بسازند.ساخت

فرایندها و تیم عالی نرم افزاری که ما طی بیش از 8 سال گذشته ایجاد کرده ایم، ما را قادر به ساخت راه حل های قوی و نرم افزاری می کند. ما پروژه شما را به تولید می رسانیم و به شما کمک می کنیم ارزش کسب و کار خود را درک کنید.

پشتیبانی

زمانی که کار ساخت پروژه تمام شد کار ما پایان نمی یابد. مشتریان ما همچنان به عنوان شرکای درازمدت باقی میمانند. ما در پشت راهکارهایی که ارائه می دهیم ایستاده ایم - و این بدین معنی است که پشتیبانی مداوم، ارتقاء نسخه ها و پیشرفت های سیستم.


شما چشم انداز را ارائه می دهید، ما راه حل را ارائه می دهیم.

ما بر این باوریم که ایجاد راه حل هایی که با استانداردهای بالای کیفیت و عملکرد مواجه هستند، برای موفقیت های مشتریان ما حیاتی است.


اطلاعات تماس

Mobile: 09215652557
Email: info@StarPerse.com
Website: www.StarPerse.com