طراحی و تبلیغات

شما در اینجا احتمالا به دنبال یک رویکرد تازه برای لوگو، وب سایت و ، یا شاید برخی از تاکتیک های تبلیغاتی جدید باشید؟ شما جای درستی آمده اید. تیم طراحی و تبلیغات ستاره پارس استراتژی های بصری منحصر به فردیرا برای شما توسعه می دهد. این که آیا پروژه شما نیاز به کار در چارچوب نام تجاری موجود دارد یا شما به دنبال یک طراحی مجدد کامل هستید، ما با نیازهای شما هم سو می شویم.

بوم نقاشی کسب و کار شما همیشه در حال تغییر است تیم طراحی و تبلیغات ستاره پارس اینجا است که به شما کمک کند که این بوم را نقاشی کنید، مخاطبان خود را به همکاری فرا خوانید تا اندیشه خود را به واقیت تبدیل کنید.

چرا ما?

  • کیفیت بالا
  • تجربه
  • طراحی تعاملی
  • قیمت های رقابتی
  • طراحی منحصر به فرد
  • به روز رسانی منظم

ما یک تیم کوچک از متخصصان طراحی وب و گرافیک در شهر شیراز که علاقه مند به ارائه طرح هایی در سطوح جهانی برای چاپ و وب هستیم.
ما دوستانه به نیاز های سازمان شما گوش فرا میدهیم و با توسعه وب سایت مناسب و یا چاپ طراحی نیاز هاس شما زا مرتفع می سازیم

filler image

یک کسب و کار محلی، بدین معناست که ما باید در دسترس باشیم و شما بایستی با افراد واقعی صحبت کنید. شما پاسخگو خواهید یافت ... هر زمان در ساعات کاری ما برای خدمت رسانی پاسخگو خواهیم بود .

پیشرفته ترین تکنولوژی ها

ما از آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های طراحی وب استفاده می کنیم، هر هفته ساعت ها صرف می کنیم تا اطمینان پیدا کنیم که با استفاده از آخرین و بهترین شیوه ها و سطوح بالای طراحی های خود را تضمین کنیم. در نتیجه تمام وب سایت هایی که ما طراحی و تولید می کنیم با استفاده از آخرین فن آوری شناخته شده به عنوان "پاسخگو یا طراحی سازگار" ایجاد می شود - به این معنی که آنها می توانند در هر دستگاه (تلفن همراه، کامپیوتر، تلویزیون یا تبلت) با ظاهری زیبا مشاهده شوند.


طراحی و چاپ

طراحی لوگو، توسعه هویت سازمانی، طراحی تبلیغات و چاپ، طراحی تبلیغاتی در فضای باز، تبلیغات نمایشگاهی، طراحی بسته بندی محصولات و موارد دیگر ...

طراحی و توسعه وب سایت

- سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مانند - جوملا و وردپرس، طراحی تعاملی، تجارت الکترونیک، طراحی های سفارشی شده و موارد دیگر ...

عکاسی

عکاسی محصول، محیط زیست و مناسبات، رتوش تخصصی عکس ها، ویرایش، ترمیم و موارد دیگر ...

مشاوره بازاریابی

بازاریابی یعنی: چگونه کسب و کار خود را به مشتریان خود متصل کنید.
ما این کار را انجام می دهیم: محصولات، برنامه ریزی، قیمت گذاری، ارتقا، فرآیند.

شما چشم انداز را ارائه می دهید، ما راه حل را ارائه می دهیم.

پس ... اگر شما می توانید آن را تصور کنید، ما می توانیم آن را ایجاد کنیم.


اطلاعات تماس

Mobile: 09215652557
Email: info@StarPerse.com
Website: www.StarPerse.com